İnternet Tabanlı Yazılımlar

Web siteleri günümüzün en etkili ve en düşük maliyetli reklam aracıdır. Yaptıracağınız bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ücretsiz yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden katalog ve broşürlerinizi müşterilerinize hiç bir maliyet ödemeden ulaştırabilirsiniz

İş dünyasında şirketler bulunduğu piyasa şartlarına uygun markalarının tanınabilirliğini yükseltme ve diğer kuruluşlarla rekabet avantajı oluşturabilmek için belirlemiş oldukları ihtiyaçlarına uygun yazılım projeleri arayışı içerisindedir. Etkin Teknolojiler olarak amacımız üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri ve pozitif yaklaşımı ele alarak bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimine uyum sağlayacak düzeyde, markanızın kimliğini yansıtacak güçlü imajlar meydana getirip markanızın piyasanızdaki kitlesini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Sizde firmanıza ve ürünlerinize Dünya’nın her yerinden 7/24 ulaşılmasını, müşterilerinizin internette firmanız hakkında detaylı bilgi almasını, ürünlerinizi inceleyebilmesini ve satın almasını sağlamak, kurumsal kimliğinizi yansıtarak internet üzerinden yeni potansiyel müşteriler kazanmak için, isteklerinize uygun sunacağımız web yazılım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.